Skip to content

Pam gaat Nokia redden!

07 September 2010 | no comments | Gadgets, Media

pamela anderson nokia Pam gaat Nokia redden!

Sommige dingen begrijp je gewoon niet. Of misschien wil je ze niet begrijpen. Nokia biedt, ter promotie van haar nieuwe N8, je de mogelijkheid om naast Pamela Anderson te schitteren in een promotiecampagne voor de telefoon. Hartstikke lachen hoor jongens, maar is dit wat Nokia nodig heeft?

De gehele campagne zou opgenomen worden met N8′s. Om de wereld te laten zien hoe goed de camera op de telefoon wel niet zou zijn.

Beste mensen van Nokia, hebben jullie jezelf wel eens afgevraagd hoeveel mensen een promotiecampagne op willen nemen met hun telefoon? Daar zijn ‘echte’ camera’s voor. Daarnaast, op het feit na de er iemand naar Pamela Anderson gaat staan is dit natuurlijk alles behalve een noviteit. Er zijn complete korte films opgenomen met iPhones of andere devices. Misschien hebben jullie iets anders nodig om te overleven? Een beetje strategie misschien?

De eerlijkheid gebiedt toch te zeggen dat deze campagne door de aanwezigheid van mevrouw Anderson waarschijnlijk een daverend succes wordt. Hoe kun je mee doen/kans maken? Simpelweg even Nokia UK ‘liken’ op Facebook.

 Pam gaat Nokia redden!

Over deze blogger

Paul Domen (25) is samen met Steven Post Uiterweer het creatieve brein achter TEED.nl. Na zijn studie werkte hij als Online Marketeer. Inmiddels is Paul freelancer en studeert hij weer. Communicatiewetenschap aan de UvA.

Gerelateerde Posts

Comments

Er zijn nog geen comments geplaatst.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional