Skip to content

Pomp muziek uit speakers van PVC

04 August 2010 | no comments | Gadgets

pvc Pomp muziek uit speakers van PVC

PVC associeer je nou niet direct met kwalitatief hoogstaande producten. Toch gok ik dat veel mensen wel degelijk bereid zijn 199 dollar neer te leggen voor het chemische stukje plastic van Etsy-verkoper ikymagoo. De uit Chicago afkomstige knutselaar weet van PVC namelijk prachtige speakers te maken, handgeschilderd in verschillende kleuren en met prachtige namen als Sea Cumcumbers en Sea Horses. Klinkt dat je niet als muziek in de oren?

Met zulke namen verwacht je misschien niet direct goede geluidskwaliteit, maar dat schijnt heel erg mee te vallen. De 3 inch magnesium en aluminium speakers zorgen voor een goed geluid, een fijne akoestiek en relatief veel low-end basgeluid. Woon je in de Verenigde Staten, dan heb je het kunststukje binnen 2 weken in huis. Wij Europeanen moeten eerst even contact met de verkoper opnemen.

pvc geel Pomp muziek uit speakers van PVC

 Pomp muziek uit speakers van PVC

Over deze blogger

Steven Post Uiterweer (27) is samen met Paul Domen het creatieve brein achter TEED.nl. Tijdens en na zijn studie Communicatie blogde hij voor Bright, schreef voor Bright magazine en werkte als projectcoƶrdinator bij een reclamebureau. Momenteel verdient hij de kost als webmarketeer bij redactiebureau Entopic.

Gerelateerde Posts

Comments

Er zijn nog geen comments geplaatst.

Trackbacks

  1. Tweets die vermelden Pomp muziek uit speakers van PVC | TEED.nl | media, gadgets en innovatie -- Topsy.com

Add a Comment

Required

Required

Optional