Skip to content

Stream, de eerste spannende Acer

27 May 2010 | no comments | Gadgets

acer stream Stream, de eerste spannende Acer

Het heeft een tijdje geduurd maar wellicht is dit het gepaste moment om enthousiast te worden over de telefoons van Acer. Met de introductie van de Stream zet Acer een ware krachtpatser in de markt. De Stream wordt vergezeld door een nieuwe user interface als skin op Android 2.1.

Het hart van de Stream wordt gevormd door een 1 GHx Snapdragon. Daarnaast draait de telefoon op 512 MB RAM en 2 GB interne opslag, uit te breiden tot 10 GB met een SD kaartje. Ondanks dit alles is de Stream slechts 11,2 mm dik.

De Stream is verder uitgerust met een 3.7-inch WVGA scherm en een 5 megapixel camera waarmee je in HD (720p) kunt filmen. Leuk detail is dat het toestel beschikt over een HDMI-poort: je kunt je foto’s en video’s dus direct tonen op je televisie.

 Stream, de eerste spannende Acer

Over deze blogger

Paul Domen (25) is samen met Steven Post Uiterweer het creatieve brein achter TEED.nl. Na zijn studie werkte hij als Online Marketeer. Inmiddels is Paul freelancer en studeert hij weer. Communicatiewetenschap aan de UvA.

Gerelateerde Posts

Comments

Er zijn nog geen comments geplaatst.

Trackbacks

  1. Tweets die vermelden Stream: Snelle smartphone van Acer | TEED.nl | media, gadgets en innovatie -- Topsy.com
  2. Awesome. Android. Acer. | TEED.nl | media, gadgets en innovatie

Add a Comment

Required

Required

Optional