Skip to content

Maak je webadres langer in plaats van korter

05 April 2010 | no comments | Media, Web

expander Maak je webadres langer in plaats van korter

Er zijn oneindig veel services die webadressen verkorten, zoals tinyurl of bit.ly. Sinds kort is er ook een dienst die van iedere url een lange of zelfs onvoorstelbaar lange variant maakt. Sveriges Radio lanceerde deze totaal nutteloze Web Address Expander, waar waarschijnlijk nooit echt iemand gebruik van gaat maken.

Dat is gelukkig ook niet het doel van de site. De site speelt wel een belangrijke rol in een campagne rondom de radiozender. Waar korte urls, met name op Twitter, steeds populairder worden, moest de zender haar luisteraars onlangs exact het tegenovergestelde melden. Sveriges Radio heeft namelijk de manier waarop ze in de media hun website communiceren veranderd: het lekker korte sr.se is definitief vervangen door het wat langere sverigeradio.se. Bureau Forsman & Bodenfors bedacht vervolgens deze ludieke site om de online community op de hoogte te brengen van de wijziging. Humor. De expander werkt trouwens echt.

 Maak je webadres langer in plaats van korter

Over deze blogger

Steven Post Uiterweer (27) is samen met Paul Domen het creatieve brein achter TEED.nl. Tijdens en na zijn studie Communicatie blogde hij voor Bright, schreef voor Bright magazine en werkte als projectcoƶrdinator bij een reclamebureau. Momenteel verdient hij de kost als webmarketeer bij redactiebureau Entopic.

Gerelateerde Posts

Comments

Er zijn nog geen comments geplaatst.

Trackbacks

  1. Tweets die vermelden Maak je webadres langer in plaats van korter | TEED.nl | media, gadgets en innovatie -- Topsy.com

Add a Comment

Required

Required

Optional