Skip to content

Nieuwe commercial iPad op de buis tijdens Oscars

08 March 2010 | no comments | Media, Video

ipad commercial Nieuwe commercial iPad op de buis tijdens Oscars

Afgelopen nacht was tijdens de liveuitzending van de 82e jaarlijkse Oscaruitreiking voor het eerst een commercial van de iPad te zien. In het 30 seconden durende spotje worden in razend tempo de uitgebreide mogelijkheden van het dingetje behandeld. Uiteindelijk verschijnt de datum van lancering, 3 april, in beeld. De muziek is van The Blue Van. Het is overigens niet de eerste keer dat Apple de reclameblokken van de Oscars aangrijpt om nieuwe producten te promoten. Tijdens de uitreiking van 2007 werden de kijkers ook al lekker gemaakt, toen met de aankondiging van de iPhone. Bekijk de commercial hier.

Steve Jobs heeft de commercial overigens niet thuis vanuit zijn luie stoel kunnen bekijken. Jobs had zijn coltrui en New Balance-gimpen ingeruild voor een smoking en een paar nette schoenen om zelf bij de Oscars aanwezig te kunnen zijn. Daar zag hij UP, een productie van ‘zijn’ Pixar, in de prijzen vallen. De animatiefilm won een Oscar voor ‘Beste Animatiefilm’ en ‘Beste Muziek’.

 Nieuwe commercial iPad op de buis tijdens Oscars

Over deze blogger

Steven Post Uiterweer (27) is samen met Paul Domen het creatieve brein achter TEED.nl. Tijdens en na zijn studie Communicatie blogde hij voor Bright, schreef voor Bright magazine en werkte als projectcoördinator bij een reclamebureau. Momenteel verdient hij de kost als webmarketeer bij redactiebureau Entopic.

Gerelateerde Posts

Comments

Er zijn nog geen comments geplaatst.

Trackbacks

  1. Spice 2.0 voor Doritos | TEED.nl | media, gadgets en innovatie
  2. VIV laat zien wat de iPad kan | TEED.nl | media, gadgets en innovatie

Add a Comment

Required

Required

Optional