Skip to content

Adafruit’s Monochron retro klok

27 February 2010 | no comments | Design

adafruit pong clock Adafruits Monochron retro klok

Je hebt design voor mensen die er verstand van hebben en design dat simpelweg zo cool is dat bijna iedereen het kan waarderen. Adafruit’s Monochron klok behoort volgens mij tot die laatste categorie. In principe zit je te kijken naar een oneindig spelletje Pong. De tijd verspringt met de punten die in het spel ‘gescoord’ worden. Check hier deĀ video. Een soortgelijke klok ben je misschien jaren geleden al eens tegengekomen.

De klok is volledig open source. Je zou dus, met veel geduld, een andere game achter de klok kunnen plaatsen. Let wel, je moet hem zelf in elkaar zetten. Kan makkelijk, zie het als IKEA voor gevorderden.

 Adafruits Monochron retro klok

Over deze blogger

Paul Domen (25) is samen met Steven Post Uiterweer het creatieve brein achter TEED.nl. Na zijn studie werkte hij als Online Marketeer. Inmiddels is Paul freelancer en studeert hij weer. Communicatiewetenschap aan de UvA.

Gerelateerde Posts

Comments

Er zijn nog geen comments geplaatst.

Trackbacks

  1. Reflectus, een klok van Art Lebedev | TEED.nl | media, gadgets en innovatie

Add a Comment

Required

Required

Optional