Skip to content

Win 5000 euro met jouw première

26 January 2010 | no comments | Film, Innovatie

Im here absolut spike jonze Win 5000 euro met jouw première

De nieuwe film van Spike Jonze, I’m Here, gaat 2 maart online in première. Idealize biedt jou de kans om de offline première smoel te geven. Heb jij het beste idee over hoe een première voor een revolutionaire film eruit dient te zien? Dan maakt Idealize jouw idee werkelijkheid en win je bovendien 5000 euro!

Een ‘gewone’ première is maar een première. Rode lopers, mannen in black tie en dames zo naakt als het goede fatsoen toestaat. De sponsor van het evenement, ABSOLUT, verlangt meer. Het is tijd voor een andere première.

‘I’m Here’ is een dertig minuten durend robot-liefdesverhaal waarvan regisseur Spike Jonze (bekend van de films Where the Wild Things Are en Being John Malkovich en videoclips voor formaties als de Beastie Boys en Fatboy Slim) het script inspireerde op ABSOLUT’s campagne-statement ‘creativity wins over comformity’. De hoofdpersoon ontworstelt zich uit een wereld waarin creativiteit en het enthousiasme om dingen te ontdekken ontbreekt. Dat lukt hem dankzij een gepassioneerde vrouw die hem uitdaagt en hem kennis laat maken met een veel intenser en spannender leven.

Vertel Idealize wat voor originele filmpremière bij ‘I’m Here’ past en welke bekende creatives zouden moeten komen opdagen. Wil je dat alle gasten op een lopende band naar binnen gebracht worden? Moet iedereen in robotpak verschijnen? En vind je dat bijvoorbeeld Hideo Kajima, Reinout Oerlemans en Zaha Hadid van de partij moeten zijn? ABSOLUT probeert het voor je te regelen! Tenminste, als jouw idee voor de filmpremière het meest origineel, spectaculair en het beste onderbouwd blijkt te zijn. En niet onbelangrijk: het plan moet wel uitvoerbaar zijn.

De jury, bestaande uit Ronald Ockhuyzen (Chef Kunst & Media bij het Parool), Rogier Vlaming (Hoofdredacteur/ uitgever bij Glamcult), Willem Uylenbroek (Journalist bij REVU) en Telma Negreiros (Managing Director bij Tinc PR & Events), beoordeelt je premièreplan op basis van originaliteit, motivatie en haalbaarheid. Je bent vrij in de wijze waarop je het idee vorm geeft, zolang het maar via e-mail op te sturen is: of je inzending nu uit een video, een Photoshop-moodboard of een Powerpoint-bestand bestaat, het kan allemaal.

De door jou gecreëerde première, de officiële Nederlandse filmpremière, vindt plaats op 25 februari 2010. Stuur je inzending vóór 31 januari 2010 naar ons op via de Thinkstyle van Absolut. Donderdagavond 4 februari wordt de winnaar bekendgemaakt op een feest, waar de twintig beste deelnemers voor worden uitgenodigd. Vier toonaangevende Nederlandse creatieven, fotograaf Alek Bruessing, kunstenaar Snar, DJ Oslo Hilton en grafisch ontwerpster Judith Veenendaal, doen ook mee aan de wedstrijd. Als eerste deelnemers hebben zij alle vier hun creatieve visie op de première al gegeven. Bekijk de video:

 Win 5000 euro met jouw première

Over deze blogger

Paul Domen (25) is samen met Steven Post Uiterweer het creatieve brein achter TEED.nl. Na zijn studie werkte hij als Online Marketeer. Inmiddels is Paul freelancer en studeert hij weer. Communicatiewetenschap aan de UvA.

Gerelateerde Posts

Comments

Er zijn nog geen comments geplaatst.

Trackbacks

  1. Tweets die vermelden Win 5000 euro met jouw première | TEED.nl | media, gadgets en innovatie -- Topsy.com

Add a Comment

Required

Required

Optional