Kaart van het sociale web

Internet is een ecosysteem, een wereld op zich. Een wereld heeft een kaart nodig. Een kaart waar het aantal inwoners op wordt aangegeven, waar geografische of topografische gegevens op staan. Trendstream maakte deze kaart.
De kaart is gemaakt op basis van gegevens van 32.000 internetters in 16 landen. Trendstream laat ons een paar opvallende punten zien. Natuurlijk valt de grootte van China direct op. De impact van het Chinese sociale web op de rest van de wereld is echter beperkt. Simpelweg omdat het grootste deel van de wereldbevolking geen chinees spreekt. De geproduceerde blogs, video’s of streams zijn dus nagenoeg alleen voor Chinezen interessant.
Microblogging zoals we doen met Twitter lijkt nog ver verwijderd van een mainstream medium, ondanks alle media-aandacht die het fenomeen het afgelopen jaar heeft mogen ontvangen. Nederland staat er ook op! Download hier de .pdf. Welke conclusies trek jij?
Trackbacks
There are no trackbacks on this entry.







Comments
Er zijn nog geen comments geplaatst.