Geld verdienen met Twitter

Terwijl Twitter zelf voorzichtig de eerste stappen maakt richting een verdienmodel zijn andere partijen al een tijd druk bezig de service te monetizen. Natuurlijk werd er al betaald voor clients en verwante producten, nu kunnen Twitteraars zelf geld verdienen aan hun tweets. Dit kan met Twitmij.
Twitteraars kunnen met behulp van Twitmij zelf reclameberichten schrijven. In hun Tweets dienen zij een hashtag of een link te verwerken. Zo levert elke tweet die in opdracht geschreven wordt geld op. Wel dienen twitteraars te vermelden dat de tweet commercieel is. Dit kan gedaan worden door (AD) of (ST) in de tweet te verwerken. Twitmij geeft aan op die manier te willen voorkomen dat consumenten misleid worden.
Directeur Niels Oude Luttikhuis zegt met het initiatief begonnen te zijn omdat adverteerders hem vaak vroegen of er geen mogelijkheden waren met Twitter te werken. De dienst biedt namelijk veel mogelijkheden voor mobiele advertising en daarnaast zijn tweets vaak persoonlijker van aard dan blogs of grote websites.
Op dit moment zijn er bijna 200 twitteraars actief via Twitmij. De waarde van hun tweets kan in theorie oplopen tot 2000 euro per bericht, afhankelijk van het aantal volgers en het aantal mensen die de twitteraar zelf volgt. Natuurlijk is het nogal onwaarschijnlijk dat je zomaar 2000 euro ontvangt voor je tweets.
Natuurlijk is het maar zeer de vraag of jouw volgers het kunnen waarderen dat je advertenties in hun timeline plaatst. Het is natuurlijk heel goed mogelijk dat je ze hierdoor kwijtraakt. Ben jij bereid om je volgers in te ruilen voor een paar tientjes?







Comments
Er zijn nog geen comments geplaatst.